Parafia Trójcy Przenajświętszej w Myszyńcu organizuje kolonie dla dzieci pt.: „Wakacje z Bogiem” w dniach od 12.08 do 17.08.2019r. Kierownikiem kolonii będzie ks. Andrzej Surdykowski, a opiekunami będą katecheci, siostry zakonne, nauczyciele i rodzice.

W tym roku kolonie dla dzieci będą odbywać się w miejscowości Płaska k. Augustowa. Jest to bardzo piękna miejscowość nad jeziorem Orle. Chcemy, aby dzieci przez wspólną modlitwę, sport i zabawę aktywnie spędzili kilka dni w czasie wakacji. Poniżej wszelkie informacje:

Noclegi: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Płaskiej. W czasie wakacji szkoła jest dostosowana do miejsca noclegowego. W klasach będą łóżka wraz z pościelą. Nie trzeba brać śpiwora! W szkole są prysznice przy sali gimnastycznej.

Posiłki: 3 razy dziennie, śniadanie, obiad, kolacja. Szkoła posiada swoją kuchnię i stołówkę, na której będą przygotowywane posiłki.

Atrakcje: Spotkania formacyjne w grupach, wspólna Msza Święta, pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Studzienicznej, gry sportowe, zawody, do dyspozycji boisko i sala gimnastyczna, zabawy, dyskoteka, karaoke, ognisko, jeśli będzie dobra pogoda kąpiel w jeziorze pod opieką ratownika, wieczór filmowy, konkursy plastyczne, rejs statkiem po kanale Augustowskim, spotkanie ze Strażą Graniczną.

Wyjazd autokarem 12 sierpnia poniedziałek o godz. 9.00 z parkingu przy Sali św. Marcina przy Bazylice w Myszyńcu. Przed wyjazdem będzie spotkanie informacyjne z rodzicami w Kościele. Powrót 17 sierpnia w sobotę ok. godz. 16.00. Odbiór dzieci także przy Sali. Św. Marcina.

Należy zabrać ze sobą: różne ubrania, strój sportowy i kąpielowy, ciepłą kurtkę, ręcznik, nakrycie na głowę, klapki pod prysznic,piżamę, przybory toaletowe,. Na miejscu będzie sklepik, więc nie należy zabierać dużo zakupów spożywczych. W czasie kolonii jest zakaz korzystania z laptopa i tabletów. Telefony komórkowe będą w depozycie u wychowawców (wieczorem każdego dnia będzie pół godziny dla rodziny.) W nagłych przypadkach kontakt z dzieckiem przez wychowawcę.

Koszt uczestnika: 390zł (koszt przejazdu, noclegi, posiłki, atrakcje, ubezpieczenie). Zapisy w kancelarii, zakrystii lub u katechetów w szkole. Bardzo prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia i wpłatę 390zł do 16 czerwca. (Zapisane będą tylko te dzieci, które oddadzą wypełnioną kartę). Jeśli ktoś nie może wpłacić całości pieniążków, można zaliczkę, resztę w lipcu do s. Teresy.
Więcej informacji pod numerem ks. Andrzej Surdykowski 509114457 lub s. Teresa Grabowska 503807434 lub Pani Barbara Rosińska 506837225

29 VI 2019 r.- Rzym

VII 2019 r. - Chorwacja i Medjugorie