1. Dziś w  całym Kościele Katolickim przeżywamy niedzielę misyjną, a po niej tydzień misyjny. Ofiary składane dziś na tacę są przeznaczone na utrzymywanie najbardziej potrzebujących parafii na terenach misyjnych.
2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone tydzień temu na remont Bazyliki. W sumie zebraliśmy 20, 652zł, 65$, 10 euro. Bóg zapłać także mieszkańcom Wolkowych za ofiarę 1000zł. Jako parafia w całym projekcie mamy do zapłacenia 600000zł. Większość kwoty została już przelana z konta parafialnego. O szczegółach będziemy informować w listopadzie.
3. Dziś także po każdej Mszy świętej liczenie wiernych, którzy biorą udział w niedzielnej Mszy Świętej.
4. 22 października, we wtorek liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.

1. Dziś XII niedziela zwykła. Trwa oktawa Bożego Ciała. W czwartek o godz. 16.00 Ostatni  Nieszpór. Poświęcenie ziół i kwiatów na zakończenie obchodów ku czci Bożego Ciała i błogosławieństwo dzieci. Serdecznie zapraszamy.
  2. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim tym, którzy brali udział w procesji Bożego Ciała. Dziękuje szczególnie policji, strażakom i grupie ratowniczej nadzieja, Rycerzom Kolumba za wszelką pomoc w organizacji. Dziękuje wszystkim tym, którzy przygotowali ołtarzyki na procesję Bożego Ciała. Jeszcze raz wszystkim za wszystko dziękuje.
  3. Już 6 lat w naszej parafii jest adoracja Najświętszego Sakramentu od porannej do wieczornej Mszy świętej. Zachęcamy, aby jak najczęściej w ciągu dnia przychodzić do Bazyliki na osobistą modlitwę i adorację.

VIII 2020 r. - Liban

IV 2021r. - Izrael