11-14 V 2017 r. - pielgrzymka do Fatimy

IV 2018 r. - pielgrzymka do Ziemi Świętej

VII 2019 r. - pielgrzymka do Panamy na ŚDM

 

 

       

IZBA PAMIĘCI BP. EDWARDA SAMSELA

                     W MYSZYŃCU

                  TEL: 889 563 255

                    ZAPRASZAMY!

 

JUŻ JESIENIĄ!!!

 

Pielgrzymki parafialne

Planowane pielgrzymki

11-14 V 2017 r. - pielgrzymka do Fatimy

IV 2018 r. - pielgrzymka do Ziemi Świętej

VII 2019 r. - pielgrzymka do Panamy na ŚDM

 

 

       

IZBA PAMIĘCI BP. EDWARDA SAMSELA

                     W MYSZYŃCU

                  TEL: 889 563 255

                    ZAPRASZAMY!

 

JUŻ JESIENIĄ!!!

 

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Dziś w całym Kościele Katolickim przeżywamy niedzielę misyjną, a po niej tydzień misyjny.Jest to dobra okazja do solidarności z całym Kościołem powszechnym. Ofiary składane dziś na tacę są przeznaczone na utrzymywanie najbardziej potrzebujących parafii na terenach misyjnych . 
 2. We worek o godz. 19.00 kolejne spotkanie wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca.
 3. W zakrystii oraz w kancelarii przyjmujemy na wypominki. Od 3 listopada będzie można zamawiać intencji Mszy Świętej na rok 2017.
 4. W najbliższy piątek 28 października Święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Wszystkim Solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczególnie pamiętajmy w tym dniu o naszym Biskupie Pomocniczym Tadeuszu Bronakowskim oraz o naszym Panu Organiście. Już dziś Panu Szymonowi  życzymy Bożego błogosławieństwa każdego dnia i zapewniamy o naszej modlitwie.
 5. Pamiętajmy o porządkach na cmentarzu. W najbliższy piątek i sobotę od godz. 9.00 sprzątamy cmentarz i teren przy Kościele. W piątek zapraszamy do wspólnego sprzątania mieszkańców z  Wolkowych, Wykrotu, Drężka, Zdunka oraz Białusnego Lasku. Natomiast w sobotę od godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców z Charcibałdy, Świdwiborka, Wydmus, Zalesia, Cięćka, Niedźwiedzia oraz z Koryt.

   

   

   

Grób Św. Jana Pawła II

 

Czytanie na dziś

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.

Pogoda

Media katolickie